Ako sa stať členom

  • Tieto stránky sú určené všetkým fotografom a priaznivcom značky Fujifilm, ktorých oslovila "mágia maľby svetlom", prostredníctvom fotoaparátu. Tvoríme ich pre vás  a budeme vám na nich prinášať aktuality o fotoaparátoch, objektívoch Japonského výrobcu Fujifilm.

 

  • Fujifilm klub je najmä o združovaní priaznivcov fotografie a fotografického umenia, preto sme pri jeho tvorbe oslovili aj viacerých profesionálnych fotografov.

 

  • Odborným a umeleckým garantom projektu je profesionálny fotograf Eduard Genserek, ktorý je niekoľkonásobným víťazom prestížnej súťaže Slovak Press Photo a dlhoročným fotografom.

 

  • Pre členov klubu sme pripravili nielen najnovšie informácie "zo sveta Fujifilmu", ale aj rôzne workshopy, školenia a možnosti získania zľavy na fototechniku.

 

  • Členom Fujiklubu sa môže stať prakticky každý fotograf, ktorý má záujem.  Redakcia si  však vyhradzuje právo vylúčiť z klubu člena a zakázať mu prístup na stránky v prípade, že vo svojich príspevkoch v blogu, alebo v diskusii, nebude dodržiavať elementárne zásady slušnosti a korektnosti voči ostatným.

 

AKO SA STAŤ ČLENOM FUJIKLUBU ?

Je to jednoduché, stačí, ak sa zaregistrujete sa na našej stránke Fujiklub.sk a môžete čerpať výhody. Registrácia je veľmi jednoducho a rýchlo možná aj cez vaše Facebook, konto.

 

Chcem sa registrovať teraz a čerpať výhody Fujiklubu.